Mobilní drtič suti, drcení betonu a recyklace

NEPŘEHLÉDNĚTE:

K recyklaci materiálu používáme výhradně mobilní drtič suti. Ten dokáže provádět drcení veškerých stavebních materiálů. Ve většině případů se jedná o drcení betonu, cihel a suti.

Náš mobilní drtič stavební suti  je oproti v Čechách běžně používaným čelisťovým drtičům válcový mlýn. Ten vyniká menšími rozměry, nižší hmotností, ale především minimální hlučností a téměř nulovou prašností. Z toho vyplývá, že je náš mobilní drtič vhodný na menší stavby v blízkosti zastavěného území, leč svým výkonem překvapí i na velké demolici.

Oproti čelisťovým drtičům které nemají rádi mokré a lepivé materiály si mobilní drtič drcení takových materiálů vyloženě užívá.

Dokážeme přímo u Vás na stavbě z haldy naprosto nepoužitelného odpadu (vykopaný jíl s kamením a zbytky stavební suti) drcením vyrobit naprosto dokonalý materiál pro hutněné zásypy a násypy.

Mobilní drtič suti – parametry:

  • váha mobilního drtiče: 20t
  • délka mobilního drtiče: 8m
  • výkon mobilního drtiče: zemina s kameny 200 tun,
    suť 150 tun, beton 30-60 tun

Velikost vkládaného materiálu: výrobce udává 25x30x100cm

Z praxe vím, že délka může být i přes metr (zdolá i celý železniční pražec), zato šířka nesmí být větší než 25cm.

S přípravou pro drcení je třeba se trochu pomazlit. Proto preferujeme provádět přípravu  vlastními silami, aby nedošlo k problému s velikostí suti. 

Doprava: protože je mobilní drtič poměrně malý a skladný, dokážeme jej převážet na vlastním podvalníku. Tím dokážeme zákazníkovi maximálně snížit cenu za přepravu strojů.

Vyrobený recyklát: je díky pomaluběžným válcům postupně odštipován z celku,  proto je ve výsledném výrobku minimum nulové frakce která v nadměrném množství brání dokonalému dohutnění materiálu. Materiál frakcí větších než nula je ostrých hran, (nikoli obitých jako u čelistových drtičů)  což napomáhá lepší soudržnosti zhutněných konstrukcí.

 

Mobilní válcový drtič suti
recyklace stavebních materiálů
I z takovéto haldy marnosti Vám dokážeme udělat perfektní materiál pro hutněné násypy a zásypy